Kraków poprawia jakość życia

Pośród wielu województw w kraju, Kraków wybija się nie jedynie w obszarze kultury i akademickim, ale też na wielu innych polach. Zaczyna być miastem otwartym do życia. Zmiany, które dokonały się w mieście w ostatnich latach sprawiają, że Kraków naprawdę idzie w górę.
Pozytywne transformacje w Krakowie.
Co godnego pochwały stworzono w przeciągu niedawnego okresu? Wielość napraw i nowości inwestycyjnych jest duża. Niezwykle wsparły rząd w tym aspekcie środki Unii Europejskiej, z których Kraków chętnie czerpie. Szybkie działanie w temacie uzyskiwania dotacji spowodowały, że gmina uzupełniła się o nowe drogi, ekologiczne autobusy trasportu miejskiego, i potrzebne obiekty dla ludności.
Niemałe innowacje są niewidoczne dla typowego Krakusa. Nie znaczy to jednakowoż, że nie zostały poczynione. Zazwyczaj ignorujemy nie związane z nami fakty. Przeciętnemu mieszkańcowi Krakowa wydaje się, że w regionie zbyt mało się wykonuje. Podczas gdy Kraków rozrasta się z każdym miesiącem. Usprawnienia w obszarze gospodarki odpadami, tworzeniu i unowocześnianiu sieci wodociągowej, stawianie ekranów akustycznych to tylko część zmian, jakie umożliwiają krakusom pełniej oraz wygodniej funkcjonować. Kraków zmienia się również w zakresie opcji kulturalnych. Wartość Krakowa idzie w górę dzięki takim inwestycjom jak: centrum konferencyjne ICE czy rewitalizacja Huty. Te inwestycje przyciągają przyjezdnych do przyjazdu.
Rozpoczynane przez radnych plany nie obejmują tylko ścisłego centrum Krakowa, ale również są związane z pełnym regionem. Zatem lepiej nie użalać się lecz zobaczyć zmiany w jakie obrodził Kraków.
Kolejne lata – jeśli będzie możliwość utrzymania szybkości innowacji – pozwolą miastu zostać prawdziwą metropolia.
Prezydent Krakowa